Projekt domu RD 01, 0918 859 384

RD 01 - pre 3 osoby

Dispozícia: 3+1
Vonkajší rozmer domu: 6x12,4m
Úžitková plocha: 110,2 m2
Zastavaná plocha: 74,4 m2
Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie v kombinácii s radiátormi, doplnené o krb/pec na tuhé palivo v dennej časti

Popis projektu

Kompaktný dvojpodlažný nepodpivničený rodinný dom s ľahko čitateľným dispozičným riešením. Dom je z prevádzkového hľadiska jasne delený na dennú a nočnú časť, ktoré sú od seba vzájomne vertikálne separované.
Denná časť s logickým rozložením jednotlivých miestností sa nachádza na prízemí objektu. Servisné a technické prevádzky sú umiestnené pri vstupe do domu, naopak hlavný obytný priestor fyzicky a opticky prepojený s priestorom kuchyne a jedálne je bohato presklenými plochami orientovaný do vonkajšej terasy a záhrady.
Nočná časť domu sa nachádza na poschodí, prístupná je jednoramenným schodiskom z hlavného obytného priestoru na prízemí. Nachádzajú sa tu dve spálne, rodinná kúpeľňa a pohotovostný skladový priestor.
Z hľadiska architektonického výrazu sa jedná o jednoduchú kompaktnú hmotu, členenú iba okennými otvormi jednotlivých miestností. Vhodné riešenie pre nízkoenergetický alebo pasívny štandard.
K domu je možné pričleniť prístrešok pre automobil, prípadne samostatne stojacu garáž.

Pôdorys domu

Fotografia 9 RD 01
Fotografia 10 RD 01

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk