Služby

Sme samozrejme radi, keď môžeme klientom ponúknuť kompletný servis a výstavbu domu na kľúč, pri ktorom vieme ručiť za kvalitu všetkých procesov, materiálov a postupov, no vieme, že nie vždy je to možné. Najmä pokiaľ ide o rekonštrukcie, drobné odborné práce alebo svojpomocné výstavby. Preto ponúkame aj samostatné odborné práce a poradenstvo

Montované domy

​Nové bývanie nemusí byť vždy len drahé a časovo náročné. Ak uvažujete o sťahovaní, neobmedzujte sa pri tom len na sledovanie ponuky domov či bytov na predaj. Alternatívou môže byť výstavba vlastného domu. Efektívna k Vášmu času, prostrediu i peňaženke.

Predkladáme Vám ponuku montovaných drevodomov, ktorá Vás určite presvedčí o prijateľnosti tohto riešenia. Dokonca aj sťahovanie z bytovky do vlastného rodinného domu má u nás reálne šance a cena je až prekvapujúco výhodná.

V našej ponuke nájdete rôzne typy drevodomov – od moderných, cez tradičné k mediteránskym. Navyše sú z ekologického materiálu. Ide o montované drevodomy s vysokým tepelným štandardom. Pokiaľ sa však prikláňate k štandardnej murovanej výstavbe – s našimi majstrami Vám vieme vyhovieť. Spôsob výstavby je Vašou voľbou.

Súčasné technológie umožňujú dosiahnuť pri výstavbe montovaných domov dokonca lepšie vlastnosti ako pri domoch postavených štandardnými stavebnými postupmi. Najmä ak hovoríme o montovaných drevodomoch, ktoré majú výhodu navyše. Použitie prírodného stavebného materiálu. Vyznačujú sa:

  • Extrémne dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami
  • Ekologickosťou – využitím prírodného materiálu s priaznivými vplyvmi na ľudský organizmus
  • Príjemnou klímou v interiéri
  • Časovou nenáročnosťou – v dome môžete bývať už za pár týždňov od začatia výstavby
  • Finančnou nenáročnosťou


Termovízia

Identifikácia a analýza tepelných mostov na budovách

Termovízne fotky ukazujú teplotné rozdiely pomocou širokej škály farieb (od modrej = studená po červenú = horúca). Takto je možné detekovať miesta na budovách a objektoch, ktoré sú teplejšie ako ostatné a tým sa identifikujú potencionálne tepelné mosty. Termovízna kamera ukáže všetky straty na fasáde, ktoré spôsobila nekvalitná izolácia a neodborná práca. No často sa zabúda aj na tepelné mosty na strechách a stropoch. Odporúčame preto skontrolovať tepelnú kondíciu fasády a strechy nielen ako kontrolu kvality po rekonštrukcii alebo po novej výstavbe, ale aj pred plánovaním čiastkových rekonštrukčných prác. Tie sa dajú potom plánovať detailnejšie.Klient získa kompletnú analýzu s fotografiami, popisom jednotlivých problémov a návrhom riešení.

Upozornenie:

Pre najpresnejšie výsledky termovíznej analýzy budov je potrebné robiť diagnostiku iba v zimných mesiacoch, kedy teplotný rozdiel je aspoň 15 °C medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Aby sa vyvarovalo skresleniu údajov diagnostiky, mali by sa fotografie robiť počas noci alebo v skorých ranných hodinách (pred východom slnka).

Tesárske práce

Práca s drevom je nám, majstrom cechu strechárskeho, skutočne blízka a dotýka sa nielen kompletného zhotovenia striech, rôznych druhov drevostavieb, podkroví, ale klientom ponúkame aj čiastkové tesárske práce, ktoré sú pri stavbe domu potrebné:
drevené krovy, stavba krovu na mieru, montáž krovu; rekonštrukcie a opravy krovu; príprava strechy pod plech či škridľu; tesárske práce na mieru V rámci výstavby a montáže drevodomov z našej ponuky sme schopní klientovi navrhnúť a postaviť aj rôzne drobné záhradné drevostavby: prístrešky na auto, altánky, pergoly, záhradné chatky či domčeky na náradie…

Klampiarske práce

Klientom poskytujeme aj všetky stavebné klampiarske práce súvisiace so strešným systémom - montáže odkvapov, zvodov, výroba a montáž úžľabí, lemovaní, oplechovaní komínov, strešných výlezov, parapetných plechov, oplechovanie nadmuroviek atík, výroba a montáž falcovanej krytiny. Opravu a údržbu strešnej krytiny, odkvapových systémov a oplechovaní.

Pokrývačské

Pokiaľ klient potrebuje len pokládku strešnej krytiny, alebo jej opravu, napríklad pri starších rodinných domoch a bytových domoch môže byť táto naša služba aktuálna. Obhliadka a odborné poradenstvo je pritom samozrejmosťou.

Natieracie a maliarske práce

Poskytujeme maliarske a natieracie práce v interiéri alebo v exteriéri, i vo výškach. Vrátane natierania fasád obytných domov a priemyselných objektov.

Izolatérske

Sme odborníci na strechy a vieme čo pre strechu znamená nekvalitne spravená hydroizolácia. Strecha stráca jednu zo svojich hlavných funkcií a spôsobuje majiteľom starosti a nepohodu. Preto pri výstavbe strechy kladieme veľký dôraz na výber vhodnej hydroizolácie a jej odbornú pokládku. Pri starších rodinných a bytových domoch však vieme rýchlo, kvalitne a efektívne vyriešiť aj havarijné stavy. Okrem izolatérskych prác na strechách poskytujeme práce aj pri izolovaní terás, balkónov, pivníc, rôznych nádrží, septikov...

Elektroinštalačné

V rámci výstavby a rekonštrukcie bytov, domov, či bytových domov príde aj na elektroinštalácie. Ponúkame inštaláciu štandardných rozvodov no aj najmodernejších inteligentných elektroinštalácií s rôznymi špecializovanými komunikačnými zásuvkami, vypínačmi, vrátnikmi, senzormi a ďalšími modernými vymoženosťami súčasných technológií.

Bleskozvody

Ponúkame bleskozvody všetkých typov. Bleskozvody inštalujeme na rodinných domoch, bytovkách, bytových domoch i priemyselných objektoch. Zabezpečíme aj ich obnovu, pokiaľ sú v súlade s normou platnou v čase ich inštalácie. Nové bleskozvody inštalujeme podľa novej normy. K bleskozvodom zabezpečujeme aj projektovú dokumentáciu a revízne správy.

Murárske práce

Našu činnosť sme rozšírili aj o murárske práce. Zameriavame sa hlavne na zakladanie stavieb, zhotovenie základových dosiek, výstavbu rodinných domov, betonáž stropných dosiek, betonárske práce.

Realitná činnosť

Firma sa zaoberá aj vlastnou stavebnou činnosťou. V našej ponuke nájdete aktuálnu ponuku rodinných domov a pozemkov vhodných na výstavbu.

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk