O nás

Spoločnosť GIT, s.r.o vznikla pôvodne ako strechárska firma. S narastajúcim počtom postavených či opravených striech, pribúdali vďaka spoľahlivosti a kvalite odvedenej práce aj ďalšie príbuzné činnosti a servisné služby.

V súčasnosti firma ponúka výstavbu a servis všetkých druhov striech vrátane fotovoltaických, zateplenie či zobytnenie podkroví, fasády, i samostatné čiastkové a doplnkové činnosti, ktoré mnoho svojpomocných stavebníkov radšej zverí odborníkom.

Ťažisko podnikania firmy sa za posledné obdobie čoraz viac presúva aj k ponuke montovaných drevodomov, po ktorých je na stavebnom trhu dopyt. Firma ich ponúka v širokej škále dispozícií.

O kvalite našej činnosti hovoria naše realizácie i získané certifikácie špecializovaných firiem. Na každú jednu sme patrične hrdí a záleží nám na spokojnosti zadávateľa. Profesionálny a spoľahlivý výkon zameraný na dlhú životnosť je pre nás prioritou. Rýchlosť, presnosť, disciplína, korektné vzťahy a otvorená komunikácia s klientom sú súčasťou našej stavovskej hrdosti. Sme dlhoročnými členmi Cechu strechárov.


Certifikáty špecializovaných firiem:

Terran Fakro Fatrafol Doerken
Sika Bramac Ctg Cech

Novinky


V oblasti uskutočňovania stavieb a ich zmien sme získali tri certifikáty, ktoré potvrdzujú, že sme zaviedli a používame systémy podľa ISO noriem. viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk