Kariéra

Hľadáme montážne partie na strechy

Ponúkame prácu pre klampiarov, tesárov, izolatérov:
- montáž viazaných krovov, krovov z priehradových väzníkov
- pokládka betónovej, pálenej a plechovej krytiny
- izolácie plochých striech s PVC a TPO fóliami
- prax v odbore nutná

Žiadosti doplňte krátkou charakteristikou a zložením partie.
Posielajte na adresu: git@git.sk

Hľadáme rozpočtára stavieb

Náplň práce:
- samostatné zostavovanie a kontrola stavebných rozpočtov, cenových ponúk na základe projektovej dokumentácie alebo obhliadky stavby
- dopytovanie materiálu a technológií
- komunikácia s dodávateľmi
- účasť na obhliadkach stavby
- analýza cien dodávateľov, vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov
- príprava podkladov pre uzatvorenie zmluvy, spolupráca pri tvorbe objednávok a uzatváraní zmlúv s dodávateľmi, odovzdanie podkladov a cenovej ponuky na stavbe
- tvorba výkazu výmer na základe obhliadky stavby a pokynu zadávateľa
- vyhodnocovanie zrealizovanej zákazky
- pravidelný reporting

Požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax 5 rokov

Žiadosti spolu so životopisom posielajte na adresu: git@git.sk

Novinky

Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt

Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk