Videá zo stavby

Šikmé strechy (novostavby a rekonštrukcie)

Ploché strechy

Výstavba domov

Fasády

Najobľúbenejšie domy

Zobraziť všetky domy

Naše referencie

Peter Zelinka:
"Počas celej výstavby nášho domu sme sa potýkali s rôznymi problémami a prieťahmi s remeselníkmi, čo každý kto stavia považuje za žiaľ viac-menej bežné. Preto vás milo prekvapí, ak natrafíte na výnimku. Takou bola spolupráca s firmou GIT, ktorá nám postavila strechu. Som rád, že aj dnes sa nájdu majstri, pri ktorých platí „Slovo robí chlapa“. Čo povedali, to dodržali. Celé zhotovenie strechy malo absolútne hladký priebeh, dokonca bez našej účasti. Mohli sme sa spoľahnúť a dostali sme kvalitný výsledok. Kde môžem, všade ich ponúkam."

Lenka Prievozníková:
​Potrebovali sme si vyriešiť otázku bývania čo najrýchlejšie. Problém však bol, že pozemok, na ktorom mal stáť nový domček pre rodičov, bol úzky na ťažké mechanizmy. Nakoniec sme sa rozhodli pre drevodom, keďže ten sa montuje až na mieste činu. Musím priznať, že otec, verný klasickej výstavbe, bol spočiatku aj proti, no dnes si drevodom nevie vynachváliť. Bol rýchlo postavený, ale čo rada počujem, lepšie sa mu v ňom dýcha. Keďže ide o prírodný materiál, vytvára dobrú vnútornú klímu i tepelnú pohodu. Chlapcov z GIT môžem len odporučiť ďalej, vedia čo robia a robia to kvalitne a spoľahlivo. Keď sme nevedeli, čo chceme, tak aj poradili a dobre spravili.

Lukáš Daněk:
​Firma GIT sú moji „starí známi“ a ich odborníci robili strechu nielen nám, ale aj mojim rodičom, krstnej, rodine a viacerým kamarátom. Dobrá referencia a skúsenosť sa šíri jednoducho ďalej. Ich vizitkou je zodpovednosť, spoľahlivosť, rýchlosť.

Branislav Jobus:
​Na tom na čom sme sa dohodli, to vždy aj splnili. Spoluprácu s GIŤákmi pri stavbe môjho milovaného drevodomčeku opíšem rýchlo a stručne dvomi slovami: zodpovednosť a spoľahlivosť. Alebo radšej len jedným: fantastické. Úplná spokojnosť.

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk