Projekt domu Bungalov 05, 0918 859 384

Bungalov 05 - pre 3-4 osoby

Dispozícia: 3+1
Vonkajší rozmer domu: 10,25x12,1m
Úžitková plocha: 87,3 m2
Zastavaná plocha: 109,0 m2
Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie, doplnené o krb/pec na tuhé palivo v dennej časti

Popis projektu

Kompaktný jednopodlažný nepodpivničený rodinný dom so sedlovou strechou ponúkajúci praktické jednoúrovňové bývanie na pomerne malej zastavanej ploche. Dispozícia je členená na dennú a nočnú zónu. Denná zóna, priamo nadväzujúca na vstupné zádverie obsahuje v sebe čiastočne oddelený priestor kuchyne, jedálenský kút a priestor obývacej izby. Nočná zóna je od dennej oddelená priestorom centrálnej chodby a tvoria ju dve spálne, kúpelňa a samostatné wc. Z južne orientovaných obytných miestnosti je cez exteriérovú terasu zabezpečený priamy výstup do záhrady.
Z hľadiska architektonického výrazu sa jedná o kompaktnú hmotu, členenú iba okennými otvormi jednotlivých miestností. Na južnej strane je v hmote domu zapustený priestor vonkajšej terasy akcentovaný dreveným obkladom fasády. Vhodné riešenie pre nízkoenergetický alebo pasívny štandard.
K domu je možné jednoducho pričleniť prístrešok pre automobil, prípadne doplniť samostatne stojaci objekt garáže.

Pôdorys domu

Fotografia 9 Bungalov 05

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk