Projekt domu Bungalov 03, 0918 859 384

Bungalov 03 - pre 4 osoby

Dispozícia: 4+1
Vonkajší rozmer domu: 51,25x15,55m
Úžitková plocha: 158,0 m2
Zastavaná plocha: 193,0 m2
Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie

Popis projektu

Prízemný nepodpivničený rodinný dom ukončený jednoduchou kombináciou plochej a pultovej strechy. Praktické riešenie pre viacčlennú rodinu. Dispozícia je členená na dennú a nočnú časť. Servisné a technické miestnosti sú umiestnené pri vstupe do domu, hlavný obytný priestor vizuálne prepojený cez jedálenský kút s priestorom kuchyne je centrálnou chodbou odčlenený od nočnej časti domu, ktorá obsahuje tri spálne a rodinnú kúpeľňu. Všetky obytné miestnosti domu sú bohato presklenými plochami orientované do vonkajšej terasy a záhrady. Rodinný dom je doplnený o priestor dvojgaráže, prístupnej "suchou nohou" priamo z interiéru domu.
Z hľadiska architektonického výrazu dom pozostáva z dvoch hlavných hmôt, garáže a hmoty domu, vzájomne od seba materiálovo odlíšené. Obe hmoty sú perforované iba okennými otvormi rôznych veľkostí.
Vhodné riešenie pre nízkoenergetický alebo pasívny štandard.

Pôdorys domu

Fotografia 9 Bungalov 03

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk