Projekt domu Bungalov 02, 0918 859 384

Bungalov 02 - pre 3 osoby

Dispozícia: 3+1
Vonkajší rozmer domu: 13,0mx10,65m
Úžitková plocha: 108,8m2
Zastavaná plocha: 139m2
Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie, doplnené o krb/pec na tuhé palivo v dennej časti

Popis projektu

Jedná sa o jednopodlažný nepodpivničený rodinný dom prestrešený kombináciou plochej a pultovej strechy. Dom je prakticky delený na dennú a nočnú zónu. Nočná zóna domu obsahuje dve priestranné spálne navrhované v priamej náväznosti na rodinnú kúpeľňu prístupné z centrálneho chodbového priestoru. Dominantnou časťou domu je hlavný obytný priestor fyzicky a opticky prepojený s priestorom kuchyne a jedálne, bohato presklenými plochami orientovaný do vonkajšej terasy a záhrady. Strop v tejto časti domu je prevýšený a v jeho časti nad kuchyňou je vložené podlažie, ktoré može byť využívané ako pracovňa.
Z hľadiska architektonického výrazu ide o kombináciu dvoch základných hmôt, horizontálnej hmoty nočnej časti domu a z nej vystupujúcej hmoty prevýšenej obytnej časti domu. Vzájomne sú odlíšené i v materiálovom prevedení fasády. Hmoty sú perforované okennými otvormi, ktorých poloha a veľkosť reaguje na funkčné využitie jednotlivých miestností a orientáciu voči svetovým stranám.
Vhodné riešenie pre nízkoenergetický alebo pasívny štandard.
K domu je možné jednoducho pričleniť prístrešok pre automobil, prípadne doplniť samostatne stojaci objekt garáže.

Pôdorys domu

Fotografia 9 Bungalov 02

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk