Projekt domu RD 10, 0918 859 384

RD 10 - pre 4 osoby

Dispozícia: 5+1
Vonkajší rozmer domu: 10,6x9,0m
Úžitková plocha: 138,1 m2
Zastavaná plocha: 95,6 m2
Spôsob vykurovania: napr. podlahové vykurovanie v kombinácii s radiátormi, doplnené o krb/pec na tuhé palivo v dennej časti

Popis projektu

Dvojpodlažný nepodpivničený rodinný dom vyššieho štandardu s ľahko čitateľým dispozičným riešením. Dom je z prevádzkového hľadiska jasne delený na dennú a nočnú časť, ktoré sú od seba vzájomne vertikálne separované.
Denná časť s logickým rozložením jednotlivých miestností sa nachádza na prízemí objektu. Servisné a technické prevádzky sú umiestnené pri vstupe do domu, naopak hlavný obytný priestor fyzicky a opticky prepojený s priestorom kuchyne a jedálne je bohato presklenými plochami orientovaný do vonkajšej terasy a záhrady.
Nočná časť domu sa nachádza na poschodí, prístupná je jednoramenným schodiskom z hlavného obytného priestoru na prízemí. Nachádzajú sa tu tri spálne, rodinná kúpeľňa, samostané wc a pohotovostný skladový priestor.
Z hľadiska architektonického výrazu sa jedná o jednoduchú kompaktnú hmotu, členenú iba okennými otvormi jednotlivých miestností. Vhodné riešenie pre nízkoenergetický alebo pasívny štandard.
K domu je možné jednoducho pričleniť prístrešok pre automobil, prípadne i uzatvorenú garáž.

Pôdorys domu

Fotografia 9 RD 10
Fotografia 10 RD 10

Novinky


Domy sa nachádzajú v obci Borovce, približne 7 km od Piešťan. Zabezpečíme Vám kompletný hypotekárny servis vo vybraných bankách na Slovensku a dojednáme Vám individuálny prístup a podmienky.
viac informácií

Kontakt


Piešťanská cesta 412/48, Vrbové
0918 859 384
git@git.sk